Istoric note

NOTE EXAMEN

BUGET ŞI TREZORERIE PUBLICA

sustinut in data de 21.02.2014

Crt Nume/prenume Anul Grupa Nota finala
1 Dobre Ionut Bogdan 3 1 6
2 Cucu luminita 3 3 6
3 Petcu mihaela camelia 3 2 6
4 Dumitru loredana Madalina 3 1 6
5 Zugravu cosmin constantin 3 1 7
6 Coada laura 3 2 7
7 Bordianu Madalina Elena 3 1 9
8 toaba ciprian marian 3 3 6
9 ticarau georgiana dorina 3 2 8
10 cerneschi iulia alexandra 3 2 5
11 musteata (asan) mirela 3 2 5
12 pascaru daniela 3 2 8
13 moisev loredana elena 3 2 8
14 mocanu diana mihaela 3 2 8
15 itu mihaela 3 1 8
16 Lascu Stelian 3 3 8
17 bujduveanu mitica 3 3 8
18 plapana gheorghita 3 2 7
19 pelican laura 3 3 8
20 arapu costin 3 3 7
21 closca antoaneta gabriela 3 1 8
22 Pelelunga Alexandra roxana 3 1 5
23 Anagnosti Elena- marinela 3 3 8
24 Goarga Georgiana 3 1 8
25 Mamulas Crina Madalina 3 1 5
26 gheorghe petruta 3 3 7
27 bajdiu elena 3 1 7
28 parfenie mihaela andreea 3 2 8
29 uruc alina stefania 3 2 8
30 halep iancu 3 3 8
31 jiru ionela 3 1 6
32 mosneagu prostire andreea 3 2 8
33 Furdulea lavinia Georgiana 3 3 6
34 menacai geilan 3 2 6
35 burlacu lavinia Ioana 3 1 8
36 pundichi cristian catalin 3 3 8
37 Doroiman Ionut 3 1 8
38 Mutalip Hulia sinem 3 2 6
39 Arghir Gheorghe 3 3 7
40 Adam Steliana 3 1 7
41 Tudor Alina daniela 3 2 6
42 Popescu Ionut 3 3 8
43 Ciobanu Alexandra maria 3 1 6
44 Hira (masaca ) Elena 3 2 6
45 Ghesu (Nancu) Aurelia 3 3 8
46 Bilal nelifer 3 1 8
47 Sponte Carmen 3 3 6
48 Spau Dumitru Razvan 3 1 6
49 Serbanescu laura Alexandra 3 1 5
50 tararache Elena 3 3 8
51 Meltei Alexandra Florentina 3 2 5
52 Munteanu Andreea Roxana 3 1 6
53 Predescu Andreea 3 1 5
54 CURTVELI ELIS 3 2 5
55 Ghita Gabriela 3 2 5

NOTE EXAMEN

BUGET ŞI TREZORERIE PUBLICA

sustinut in data de 08.02.2013

1 AMARIE GEORGE EUGEN 5
2 ANGHEL ALEXANDRU 4
3 BATCU CONSTANTIN ADRIAN 9
4 BELU SOFIA absent
5 BESNEA BOGDAN absent
6 BICIUC ELENA 9
7 BOCAI ELENA ANDREEA 10
8 BODODEL IONELA-DIANA 8
9 BOGDAN GEORGIANA absent
10 BUSU DIANA 7
11 BUTCARU RARES ANDREI 5
12 CALAIGI MIRELA 9
13 CARTUNA VASILE 7
14 CAZAN DENISA 5
15 CEPREAGA IONELA 6
16 COCOS GEORGIANA DANIEA 7
17 CONDRUZ IULIAN-ADRIAN 7
18 CONTOLENCU AURELIA 5
19 CORNEA ELENA RAMONA absent
20 COTET MARINELA 5
21 CURTACAI HARUN 9
22 DAMU GEORGE 7
23 DARDAC ZOE SONIA 6
24 DINU BIANCA ELENA 9
25 DOBRE ADRIANA PETRUTA 9
26 DOBRE MARIA LOREDANA absent
27 DOROIMAN MARINELA 7
28 DUMITRASCU IULIA NICOLETA 9
29 FICA GEORGIANA TEOFORA 7
30 FILIMON MIRELA CATALINA 7
31 FRANGU NICOLETA 7
32 GHEORGHE jenica 6
33 GHIAURU ALEXANDRA CRISTINA absent
34 GIMURTU CORINA 8
35 GIURCA GEORGIANA 6
36 GIUSCA GEORGIANA ANDREEA 8
37 GOANE ATANASE NARCIS 4
38 GRUMEZA ANTONELA RAMONA 8
39 HAGI ELENA 6
40 IONESCU ELENA GEORGIANA 5
41 IORDAN IONELA LACRAMIOARA 9
42 LAZAR STEFANIA AMALIA 5
43 LUNGU BIANCA MIHAELA 10
44 MAGAREATA ALEXANDRU 2
45 MARIN ALEXANDRA ELENA 7
46 MEMET ERGIAN 2
47 MEMET SELVINAZ LEILA 7
48 MEZEI MIHAILESCU ALEXANDRU absent
49 MIHAILA ANDREEA LAURA 10
50 MIHOCI CRISTINA ALINA 10
51 MITROFAN DRUGA RALUCA MARIA 9
52 MOISE GEORGE IULIAN 7
53 MUSAT VALENTIN 8
54 NURCIU IULIANA DANIELA absent
55 OLARU ELENA MIHAELA 8
56 OLTEANU LUMINITA 5
57 OLTUL ALINA DENISA 5
58 PASCALE IULIAN 5
59 PASCU LAURA GEANINA 6
60 PATRASCU ELENA ALEXANDRA 6
61 PAVEL DANIELA 7
62 POPA LUMINITA 7
63 PREDA ADRIANA 9
64 PRICOP CRISTINA 6
65 PRIPISI ALEXANDRU 7
66 PROTOPOPESCU ANAMARIA 7
67 RONCEA MARINA DANIELA 10
68 RUMBET NICOLETA RAMONA 7
69 RUSA ANDRA 5
70 SACA VICTORITA 2
71 SECHEL ALINA FLORINA 10
72 SIMA LORENA-MARIA absent
73 STAN MARIANA 7
74 STANCIU IULIA MARIA 7
75 STOICA DIANA IULIA 5
76 STROINAC RAMONA ELENA 10
77 TANASE CRISTINA GEORGIANA 8
78 TARLEA SIMONA IONELA 7
79 TOHANEANU ANDREI FLORIN 6
80 TUDOR MADALINA ELENA 6
81 TUDORACHE NICOLETA 5
82 VASILACHE PETRONELA 7
83 VITEL MIHAI 6
84 VULPE LAURA GABRIELA absent
85 ZANFIR SIMONA 7
86 ZECHERIA DILEK 6

NOTE EXAMEN EVALUAREA ECONOMICA FINANCIARA A INTREPRINDERII

sustinut in data de 26.01.2013

NR CRT

NUME/PRENUME

NOTA

1

APETROAIEI ELENA

10

2

AVRAM ELENA DELIA

7

3

BALAN RAMONA NICOLETA

7

4

BARBUTA (IORGULESCU) DANIELA

10

5

BARDHO OLGERT

10

6

BUTCARU ANDREEA

7

7

CALCIU CATALINA IOANA

10

8

CHICIREANU VALENTINA

6

9

CIAUSU ANA

9

10

CIUC IOANA ALEXANDRA

7

11

COSTEA ANDRA-RALUCA

7

12

CRAIU JENICA

7

13

DIMA RAMONA

10

14

DRAGU LAVINIA

10

15

EMIN ELMIRAN

10

16

GHECIU GABRIELA

10

17

GHEORGHIU CARINA

7

18

GITA CAMELIA FLORENTINA

6

19

GOREA ALEXANDRA

7

20

ILIESCU CARMEN

7

21

IORDACHE ELENA

10

22

IORDACHE(DRAGOMIR) ALEXANDRA ANDREEA

10

23

LUCA LIVIA

7

24

MACOVEI ALINA STEFANIA

10

25

MANOLACHE RAZVAN

7

26

MATEI MIHAITA

7

27

MOISE ALINA

7

28

MUNTEANU CARMEN

7

29

PERIJOC RALUCA

10

30

PETRE ALEXANDRA

4

31

POSTARU CORINA

7

32

RUSU LOREDANA ELENA

8

33

STEFAN ANDRA MIHAELA

10

34

TANASE LIA- GABRIELA

7

35

TOFAN ALINA FLORINA

10

36

TOLABA ANA MARIA

6

37

TOMA MIHAI FLORIN

10

38

ZBARNEA ANA MARIA

7

NOTE EXAMEN FINANȚE CORPORATIVE ȘI BĂNCI

Crt Nume/prenume Anul Grupa Notă
1 BADEANU ROXANA 1 8
2 BATCU CONSTANTIN ADRIAN 1 1 10
3 CAPATANA ADINA RAMONA 1 1 10
4 COSTACHE LACRAMIOARA MARIANA 1 10
5 DRAGHICI ELENA LAURA 1 9
6 FRANGU NICOLETA 1 10
7 FRANGU STERIAN 1 8
8 MOISE GEORGE-IULIAN 1 10
9 MORAR ANDRA DIANA 1 10
10 MUSAT VALENTIN 1 1 10
11 NEDELCU DANIELA 1 1  10
12 PETRESCU DIANA 1 10
13 PRIPISI ALEXANDRU 1 1 10
14 RUMBET RAMONA NICOLETA 1 1 10
15 RUSU IOANA MARIANA 1 10
16 SANCA ANTON 1 10
17 STOICA DIANA IULIA 1 10
18 STOEAN MARIANA VALENTINA 1  10
19 STEFAN EUGEN LUCIAN 1 8
20 TUDOR MADALINA ELENA 1 10
21 POPESCU MADALINA 1 10

NOTE EXAMEN FISCALITATE EUROPEANA
sustinut in data de 02.02.2013

NR CRT NUME/PRENUME         NOTA
1 ANGHEL IONELA 10
2 ASAN MELEC 7
3 BACI NELYSS 10
4 BOAMFA ANA MARIA 10
5 CALAVZ CRISTIAN IONUT 8
6 CHRISTOPHER STEPHEN 9
7 COTARANU LAVINIA OANA 5
8 CRISTEA ANAMARIA PETRONELA 5
9 DUMITROF ANAMARIA STEFANIA 10
10 FOTU GEORGIANA 10
11 GIRIP VALENTINA DIANA 10
12 HUBATI CRISTINA ANDREEA 10
13 ICONARU GEORGE 6
14 ISTRATE ANGELA 10
15 JESCUADELINA DANA 10
16 LUPASTEANU ANDREEA MADALINA 10
17 MOCIU ADRIAN 10
18 NEDELCU LAURA ELENA 10
19 NITU MADALIN 7
20 OLESCU ANAMARIA 10
21 ONEA ANDREEA SILVIA 10
22 PENA CATALINA 10
23 POPA FLORENTINA 10
24 RIPA SIMONA VIOLETA 10
25 TUDORACHE RALUCA 9
26 TURCU ANA MARIA 10
27 VULPE VIOREL 5
28 ZICU DANIELA 8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


8 + = 14